İstanbul Güzeli & Tekirdağ Serserisi


Özlemle doluyum yine bu gün olur olmaz herkese seni anlatmak geliyor içimden.Ben seni çok sevdim be. Biliyorsun bunu.Bİr annem beni bu kadar seviyor demiştin. Doğru bir annen seviyor seni benim sevdiğim kadar.İstanbul güzeli sosyetik şey seni derdin.Senin hayatını benim hayatımı karşılaştırır yapamazsın ki sen burda derdin hayat toz pembe şimdi sana. Kızardım küserdim sosyetik değilim ben sadece seni istiyorum hayat umrumda değil derdim. Hadi yine beni kızdırsana. Uzun uzun anlat olmaz güzelim de buralarda yapamazsın.Hadi yine inatlaşsana benimle. Sonra sor beni gerçekten seviyormusun diye. Bende hiçbirşey değişmedi hala sana sevdalım diyor bu dudaklar hala seni özlüyor bu kalp ve hala yollarını bekliyor gözlerim.
İstanbul güzeli seni çok özlüyor.
Beni sormuşsun. Adımı söylerken titremiş sesin nasıl demişsin mutlumu? Mutlu olamam seni neden ilgilendiriyor ki mutluluğumu düşünsen üzermiydin beni.
Beni sormuşsun. hayatında biri varmı demişsin korkarak. Yok olmuyor dağıttıklarını toplamaya gücüm yok hiç bir kırık onarılmıyor.
Seviyorum demişsin unutmaya çalışıyorum. Bende seviyorum deli gibi özlüyorum unutmaya çalışıyorum.
İstanbul güzeli korkuyor seni unutmaktan korkuyor.Yeniden sevmekten. Seni çok özlüyor. Benimle bu hayatı yaşayamazsın dediğin hayattan kötüsünü yaşıyor. Sadece nefes alıyor.İstanbul güzelin üşüyor sensiz. Yaz ortasında yüreği titriyor.
Keşke zamanı geriye alabilseydik "Tekirdağ serserisi" keşke bu kadar kırmasaydık yıpratmasaydık yüreğimizi "İstanbul güzeli" sensiz yaşayamıyor.
Ben sana hiç yalan söylemedim "Tekirdağ serserisi" sensiz yaşayamam derkende.
İstanbul Güzeli  Tekirdağ Serserisi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !